€ 14/h brutto

Bez znajomości języka praca Niemcy przy sprzątaniu siłowni od zaraz Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: marzec 13, 2020 03:14

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech przy sprzątaniu siłowni. Od zaraz zatrudnienie w Dortmundzie bez znajomości języka na stanowisku sprzątaczki bądź sprzątacza.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Lokalizacja: Dortmund, Niemcy

Wynagrodzenie: 14 euro brutto na godzinę pracy

Wakaty: 5

Obowiązki:

  • praca fizyczna przy sprzątaniu siłowni oraz klubu fitness
  • obowiązkiem będzie odkażanie powierzchni, uzupełnianie środków higienicznych, mycie powierzchni itp.

Oczekiwania:

  • gotowość do podnoszenia kwalifikacji i chęć samorozwoju
  • dostępność od zaraz
  • odpowiedzialne wypełnianie zadań
  • sumienność
  • brak nałogów
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • motywacja do osiągania wysokich wyników

Zapewniamy:

  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • niemiecką umowę o pracę
  • zatrudnienie w systemie trójzmianowym
  • odpłatne zakwaterowanie w wynajętym mieszkaniu za 150 euro miesięcznie od osoby lub 250 euro od pary
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • wysokie zarobki

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń mailowo z załączeniem CV oraz zdjęcia na adres:

  • NeueArbeit2020@web.de z dopiskiem w tytule: „Sprzątanie siłowni Dortmund, marzec 2020″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-przy-sprzataniu-silowni-od-zaraz-dortmund-2020/

ID ogłoszenia: 9485e6a1b068e5bf