€ do ustalenia

Bez znajomości języka praca Niemcy na produkcji żywności od zaraz Osnabrück 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Osnabrück
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: czerwiec 22, 2018 04:32

Fabryka z Osnabrück poszukuje od zaraz pracowników do pracy w Niemczech przy produkcji żywności. Zatrudnienie w fabryce bez znajomości języka niemieckiego z zakwaterowaniem na miejscu (bezpłatnie).

Stanowisko: Pracownik produkcji spożywczej

Liczba miejsc do obsadzenia: 10

Miasto: Osnabrück, Niemcy

Pensja: do uzgodnienia

Zakres zadań:

  • prace produkcyjne przy taśmie
  • obowiązkiem będzie obróbka produktów spożywczych a także kontrolowanie jakości

Oczekiwania:

  • posiadanie doświadczenia w pracy na produkcji – mile widziane w branży spożywczej
  • czynne prawo jazdy
  • własny samochód

Zapewniamy:

  • wysokie zarobki wypłacane terminowo
  • ubezpieczenie pracownicze
  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • niemiecką umowę o pracę
  • brak tzw. “zeitkonta” – wszystkie godziny są wypłacane
  • bezpłatne zamieszkanie zapewnione na miejscu
  • opcja pobierania zaliczek
  • opieka koordynatorów polskojęzycznych na czas trwania umowy
  • pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych, związanych z podjęciem legalnej pracy w Niemczech

Aplikacja:
Za pośrednictwem źródła lub telefonicznie pod numerem:

12 661 64 00

Dzwonić można od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17

Krótki link do aplikacji: http://bit.do/rekrutacja-produkcja

źródło: http://zeitmann.pl/formpl/job/pracownik-produkcji-bez-jezyka-okolice-osnabruck-niemcy-7/#formularz

ID ogłoszenia: 8465b2c13205b2ca