€ 14,50/h brutto

Praca w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu galerii i muzeum Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: wrzesień 3, 2018 02:09

Aktualnie poszukujemy osób do sprzątania w muzeum z Lipska. Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Niemczech dla Polaków z podstawową znajomością języka od zaraz.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Lokalizacja: Lipsk, Niemcy

Zarobki: obowiązuje stawka godzinowa w wysokości 14,50 euro brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba miejsc: 1

Zakres zadań:

  • jest to praca fizyczna przy sprzątaniu budynku urzędu wraz z przyległym muzeum
  • pracownik będzie odpowiedzialny za wycieranie kurzu i dbanie o eksponaty zgodnie z wytycznymi

Oczekiwania:

  • samodzielność, pracowitość
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • rzetelne wypełnianie obowiązków
  • dobra organizacja czasu pracy
  • odpowiedialność
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • brak nałogów

Zapewniamy:

  • niemiecką umowę o pracę na 3 miesiące próbne
  • dla pracowników najlepiej wypełniających powierzone obowiązki możliwość przedłużenia umowy na stałe
  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • samodzielne stanowisko
  • na miejscu zorganizowane płatne lokum
  • bardzo dobre zarobki wypłacone do 10 każdego miesiąca
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • pracodawca zapewnia pełne wyposażenie do sprzątania

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną: „Sprzątanie muzeum, Lipsk – imię i nazwisko” prosimy przesłać z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • Stellenanzeige@contractor.net

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-przy-sprzataniu-muzeum-w-lipsku/

ID ogłoszenia: 3065b885964ad64b