€ 8,50 euro/h brutto

Bez znajomości języka praca Niemcy na produkcji serków Dortmund od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Opublikowany: luty 15, 2015 23:35

Dam pracę w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka urzędowego przy pakowaniu. Zatrudnienie w Dortmundzie na linii produkcyjnej przy przygotowywaniu mieszanek do serków homogenizowanych.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Niemcy, Dortmund
Wynagrodzenie: 8,50 euro/h brutto
Rozpoczęcie: od zaraz
Numer referencyjny: PP/02/15

Zadania:
Prace są związane z produkcją serków homogenizowanych, do których zalicza się: mieszanie składników, kontrolowanie jakości, obsługiwanie maszyn produkcyjnych, pakowanie gotowych wyrobów.

Wymagania:
– doświadczenie na danym stanowisku będzie atutem
– przestrzeganie i znajomość zasad BHP jest mile widziane
– dla kandydatów odpowiedzialnych, zorganizowanych, samodzielnych
– wyjazd od zaraz
– zatrudniamy jedynie kandydatów nieposiadających nałogów (picie alkoholu, palenie)
– dobre zdrowie
– refleks

Oferujemy:
– legalną pracę na dobrych warunkach od zaraz
– dobre wynagrodzenie
– możliwość odprowadzania składek
– pracodawca zapewnia ubezpieczenie
– pomagamy przy wypełnianiu dokumentów administracyjno-prawnych
– wsparcie polskiego koordynatora zamiany

Aplikacja:
Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem mailowym: Leiharbeiter@solution4u.com w tytule proszę wpisać numer referencyjny ogłoszenia .
Należy pamiętać o umieszczeniu klauzuli o ochronie danych osobowych.

Źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-na-produkcji-serkow-bez-jezyka-dortmund/

ID ogłoszenia: 77754e0b92d0064f

16 komentarzy na “Bez znajomości języka praca Niemcy na produkcji serków Dortmund od zaraz”

  1. mynia333 na luty 16, 2015 @ 08:15

    chetnie podjela bym sie tej pracy…a co z zakwaterowaniem…

  2. Witam.Razem z mezem chcemy wyjechac do pracy w Niemczech posiadamy wlasny samochod jestesmy bez nalogow mam doswiadczenie labolatoryjne uwazam ze jest to bardzo wazne w produkcj serkow oboje znamy troche niemieckiego mozemy wyjechac na dluzej poniewaz mamy dorosle dzieci.Mamy 44,47 lat. Czekam z niecierpliwoscia na odpowiedz tel 783870403 Pozdrawiam

  3. Witam mieszkam w dortmund nie mam nałogów chętnie podejmę się pracy mój numer telefonu 004915163292751 Krzysztof pozdrawiam

  4. Witam.
    Jestem Michał i wraz z dziewczyną jestem zainteresowany ofertą pracy. Nie posiadamy nałogów. Dyspozycyjni od zaraz. Proszę o kontakt +48667351982
    Pozdrawiam

    P.S. A co z zakwaterowaniem?

  5. Witam.Chetnie podejme sie tej pracy.79304810

  6. Elzbieta na luty 17, 2015 @ 14:00

    Jetem zainteresowana panstwa oferta i chetnie podejme prace od zaraz , jestem uczciwa i pracowita osoba i unktualna Moj kont 796181058..lub meil eli0058@wp.pl

  7. witam dwie polki pracowite odpowiedzialne poszukuja pracy tel 691844931

  8. jestem zainteresowany ta oferta

  9. Agnieszka Chojna na luty 17, 2015 @ 19:15

    Jestem zainteresowana tą ofertą mam 31 lat i pracowałam w holandi przy chryzantemach, pomidorach w szklarni i na hali oraz papryce

  10. Joanna— jestem zainteresowana ofertą — pracowałam w Holandii

  11. dzień dobry jestem zainteresowany państwa ofertą wyjazd za granicę mam 20 lat i mam na imię Piotrek

  12. karolina na luty 21, 2015 @ 21:36

    Witam, jestem zainteresowana ofertą pracy, w razie potrzeby prześlę CV. Proszę o kontakt e-mail. Pozdrawiam.

  13. witam jestem zainteresowany pracą 726068984

  14. Jimmy2015 na marzec 2, 2015 @ 11:49

    Jetem zainteresowana panstwa oferta i chetnie podejme prace od zaraz. 2 osoby.Jakub i Piotr Pozdrawiam kontakt 511-247-275

  15. Witam obecnie przebywam i pracuje w wielkiej brytani przy produkcji sosow i musztard jako operator produkcji. Jestem zainteresowany panstwa ofertom prosze o kontakt

  16. BARGIEL ARKADIUSZ na wrzesień 15, 2015 @ 13:02

    jestem zainteresowany oferta mam wlasny samochod mam doswiadczenie apodobnej branzy nie mam zadnych nalogow 603706505