€ 8,50 euro/h brutto

Bez znajomości języka Niemcy praca przy pakowaniu zegarków Kolonia od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: maj 30, 2015 21:42

Poszukujemy od zaraz pakowaczy do pracy w Niemczech. Ogłoszenie z Kolonii przy pakowaniu zegarków bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Zatrudnienie na minimum 3 miesiące.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Niemcy, Kolonia
Wynagrodzenie: 8,50 euro/h brutto
Start: od zaraz
Liczba stanowisk: 5

Zadania:
Jest to praca manualna polegająca na pakowaniu zegarków w ozdobne pudełka. W czasie tych czynności należy sprawdzać jakość produktów i w razie konieczności odkładać na bok zegarki niespełniające normy.

Wymagania:
– dobra ogólna sprawność fizyczna i psychiczna
– sprawne dłonie
– szybkość pakowania
– wykonywanie norm dziennych
– dokładność, staranność, dobre zorganizowanie
– szybkie dostosowanie się do warunków pracy
– zgoda na wyrywkowe przeszukiwanie pracownika po zakończonej zmianie (kwestia bezpieczeństwa)

Oferujemy:
– dobrze płatną pracę
– zatrudnienie na 3 miesiące z możliwością dalszej współpracy
– miejsce do zamieszkania płatne przez pracownika
– zapewniamy umowę niemiecką
– świadczenia socjalne
– pomoc polskiego koordynatora
– strój do pracy

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się przez przesłanie CV (ze zdjęciem) preferowane w języku niemieckim na maila: neuearbeit@berlin.com z tematem: Pakowanie zegarków, Imię i nazwisko.
Proszę pamiętać o dołączeniu klauzuli o ochronie danych osobowych.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-zegarkow-kolonia/

ID ogłoszenia: 879556a027241c46