€ 2350/mc +zakwaterowanie

Bez języka praca w Niemczech od zaraz na produkcji lodów fabryka Berlin 2022

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: styczeń 7, 2022 03:03

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na produkcji lodów. Oferta 2022 z fabryki w Berlinie skierowana do chętnych także bez znajomości języka. Bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: Pracownik produkcji lodów

Miasto: Berlin, Niemcy

Zarobki: 2350 euro brutto miesięcznie

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • praca w fabryce w warunkach chłodniczych
  • pracodawca zapewnia odpowiednią odzież do pracy w niskich temperaturach oraz przeszkolenie
  • do zadań należeć będzie pakowanie, kontrola jakości, etykietowanie, dbanie o ciągłość produkcji, obsługiwanie maszyn produkcyjnych itp.

Oczekiwania:

  • wysoka motywacja
  • sumienne wypełnianie powierzonych zadań
  • brak uzależnień
  • przykładanie się do obowiązków
  • gotowość do podjęcia pracy w warunkach chłodniczych
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • dyspozycyjność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej do podjęcia od zaraz
  • odzież roboczą
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • darmowe zamieszkanie zapewnione na miejscu
  • darmowe przejazdy do pracy
  • ubezpieczenie
  • świadczenia socjalne
  • środki ochrony indywidualnej
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • pomoc na miejscu przy dopełnianiu spraw urzędowych

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o przesyłanie zgłoszeń mailowo z załączeniem CV oraz LM na adres:

  • pl.stellenanzeige@contractor.net z dopiskiem w nagłówku: „Produkcja lodów, Berlin – imię i nazwisko, 01/22”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-bez-jezyka-na-produkcji-lodow-berlin-styczen-2022/

ID ogłoszenia: 35161d75b9c40931