€ od 10000 PLN netto

Dam sezonową pracę w Niemczech bez języka przy zbiorach truskawek od zaraz Rövershagen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Rövershagen
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: czerwiec 29, 2021 3:03 am

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach truskawek od zaraz. Zatrudnienie w gospodarstwie z Rövershagen bez znajomości języka. Odpłatne zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbioru truskawek

Miejsce zatrudnienia: Rövershagen, Niemcy

Dokładna lokalizacja: 18182 Rovershagen Purkshof 2

Wynagrodzenie: od 10000 PLN netto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • fizyczna praca przy zbiorach truskawek

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • brak uzależnień
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • dyspozycyjność od zaraz

  • zamieszkanie, śniadanie oraz obiad to koszt 10 euro dziennie
  • atrakcyjny bonus za każdy dzień pracy w wysokości 15 euro do wynagrodzenia
  • bezpieczne środowisko pracy
  • dobre wynagrodzenie
  • na miejscu pracodawca zapewnia za darmo możliwość wypożyczenia kompletu odzieży przeciwdeszczowej, usługa prania, internet po wifi, aplikacja na telefon do śledzenia postępów swojej pracy

Aplikacja:
Zgłoszenie można przesłać przez stronę: www.olx.pl/oferta/praca/niemcy-zbior-truskawek-2021-bezpiecznie-i-wysokie-zarobki-CID4-IDH7eVs.html

Kontakt telefoniczny, dostępny pod numerem +48 606 287 948, od 10 do 14

Aplikacja, pani Jadwiga Wiśniewska – 943 662 712

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-sezonowa-prace-w-niemczech-przy-zbiorach-truskawek-bez-jezyka-2021-rovershagen/

ID ogłoszenia: 67560d9b673c3743