€ 15,20/h +21 netto diety

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka sprzątanie-dezynfekcja wagonów metra Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: maj 22, 2020 03:52

Oferta pracy w Niemczech przy sprzątaniu-odkażaniu wagonów metra. Od zaraz zatrudnienie w Berlinie dla Polaków bez znajomości języka. Bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: Sprzątaczka

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Pensja: 15,20 euro brutto na godzinę pracy plus 21 euro netto za każdy dzień roboczy

Liczba wakatów: 15

Opis stanowiska pracy:

  • praca o charakterze fizycznym przy sprzątaniu wagonów metra
  • zadania wykonywane są zespołowo
  • aktualnie praca wykonywana jest w kombinezonach ochronnych i polega również na odkażaniu powierzchni
  • pracownik będzie odpowiedzialny za wycieranie poręczy, mycie okien od wewnątrz, praniu tapicerki itp.

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • czynne prawo jazdy kat.B i własny samochód na wyjazd
  • przykładanie się do powierzonych obowiązków
  • pełna samodzielność
  • zdyscyplinowanie
  • brak uzależnień

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę na 3 miesiące
  • bardzo dobre wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • ubezpieczenie
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • darmowe zakwaterowanie zorganizowane w wynajętych mieszkaniach

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, zapraszamy do wysyłki zgłoszeń mailowo, na poniższy adres:

  • dringende@europe.com z dopiskiem w nagłówku: sprzątanie metra, Berlin 05/20

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-od-zaraz-bez-jezyka-sprzatanie-odkazanie-wagonow-metra-berlin/

ID ogłoszenia: 3225ec70162994ff