€ 13-15/h

Bez języka dam pracę w Niemczech od zaraz przy remontach-wykończeniach na budowie Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Grudzień 11, 2018 4:41 am

Oferujemy zatrudnienie na budowie w Düsseldorfie dla malarzy, płytkarzy i regipsiarzy. Ogłoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka przy remontach i wykończeniach mieszkań.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Lokalizacja: Düsseldorf, Niemcy

Wynagrodzenie: 13 do 15 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • praca na budowie jako malarz, płytkarz, regipsarz
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za prace przy remontach i wykończeniach budowlanych
  • pracownicy będą odpowiedzialni za montaż ociepleń poddaszy oraz budynków, szpachlowanie, szlifowanie, malowanie, montowanie płyt z karton-gipsu
  • kładzenie glazury, terakoty

Oczekiwania:

  • dostępność do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • chęć podjęcia stałej pracy za granicą
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • pracowitość, odpowiedzialność, uczciwość

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w Niemczech od zaraz
  • pracę również dla osób bez znajomości języka
  • na miejscu zapewnione odpłatne zakwaterowanie
  • przyjazne warunki zatrudnienia
  • pracę na dłużej

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

  • +49 1520 1988684

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-bez-jezyka-na-budowie-w-dusseldorf-przy-remontach-dla-malarzy-plytkarzy-regipsiarzy/

ID ogłoszenia: 8025c0ec41539832