€ 11/h brutto

Od kwietnia 2022 sezonowa praca w Niemczech przy zbiorach warzyw bez języka, Gresse

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Gresse
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: marzec 18, 2022 02:43

Oferujemy zatrudnienie od kwietnia 2022 w Gresse przy zbiorach warzyw. Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech dla kobiet i mężczyzn bez znajomości języka i doświadczenia zawodowego.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbioru warzyw

Miasto: Gresse, Niemcy

Pensja: 9,82 euro brutto na godzinę + dodatek do każdej godziny w wysokości 1,18 euro brutto/h – dopłata obowiązuje do końca maja, w czerwcu wyłącznie stawka podstawowa a od 1 lipca 10,45 euro brutto na godzinę

Rozpoczęcie: od kwietnia 2022

Opis stanowiska pracy:

  • fizyczna praca w rolnictwie przy zbiorach warzyw

Oczekiwania:

  • duża zaletą będzie posiadanie doświadczenia w pracy w rolnictwie
  • przykładanie się do zadań
  • dostępność od kwietnia 2022
  • wiek do 48 lat

Zapewniamy:

  • zatrudnienie sezonowe na okres 2 miesięcy z opcją przedłużenia

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o przesyłanie zgłoszeń mailowo, na adres:

  • ktecza@gemuese-garten.de

Kontakt telefoniczny dostępny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 7 do 15, pod numerem:

  • +49 38851332034

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/zbiory-warzyw-dam-sezonowa-prace-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-od-kwietnia-2022-w-gresse/

ID ogłoszenia: 701623379f668187