€ 2200 +zakwaterowanie

Bez języka praca w Niemczech dla par od zaraz na produkcji kanapek w fabryce z Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bremen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: wrzesień 8, 2020 04:59

Propozycja zatrudnienia od zaraz dla par w fabryce z Bremen na produkcji kanapek. Ogłoszenie pracy w Niemczech także bez znajomości języka i doświadczenia zawodowego.

Stanowisko: Pracownik produkcji spożywczej

Miejscowość: Bremen, Niemcy

Pensja: 2200 euro brutto miesięcznie

Liczba wakatów: 6

Rozpoczęcie: od września 2020

Obowiązki:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za składanie kanapek, przygotowywanie składników, obsługiwanie urządzeń produkcyjnych, pilnowanie porządku czy pakowanie
  • konieczne jest wykonywanie zadań zgodnie z zasadami BHP

Wymagania:

  • punktualność
  • zaangażowanie, niezawodność
  • szybkość w przyswajaniu nowych informacji
  • dyspozycyjność od zaraz
  • pełna samodzielność
  • brak nałogów
  • chęć podjęcia stałej pracy w Niemczech

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę na czas określony
  • zatrudnienie początkowo na 3 miesiące
  • umowę podpisaną bezpośrednio z pracodawcą
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • rzetelne szkolenie pracownicze
  • odzież roboczą
  • bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu
  • świadczenia socjalne

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji za pośrednictwem formularza rekrutacyjnego na stronie:

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 4525f5567cf2972c

Linki sponsorowane

1 odpowiedź na “Bez języka praca w Niemczech dla par od zaraz na produkcji kanapek w fabryce z Bremen”

  1. Wojciech Kobiela na wrzesień 11, 2020 @ 13:12

    Dzien Dobry tutaj Wojciech Kobiela szukam pracy z kolega mamy sachochod jezyk niemiecki bardzo dobry mieszam w Twistringen kolo Bremen