€ 2,300.00

Dla par bez znajomości języka praca Niemcy na magazynie słodyczy od zaraz hurtownia Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: maj 4, 2021 02:08

Hurtownia słodyczy z Berlina posiada wakat jako pomocnik na magazynie. Oferta pracy w Niemczech dla par bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień, pakowaniu, komisjonowaniu itp.

Stanowisko: Pracownik magazynu ze słodyczami – pomocnik

Miasto: Berlin, Niemcy

Pensja: 2300 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od maja 2021

Wakaty: 10

Opis stanowiska pracy:

  • zadania o charakterze pomocniczym na magazynie hurtowni słodyczy
  • głównym obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie kompletowanie oraz pakowanie zamówień hurtowych oraz indywidualnych
  • pracownik zajmować się będzie również rozładunkiem dostaw, rozliczaniem zwrotów, obsługą wózka widłowego, dbaniem o porządek itp.

Oczekiwania:

  • pełna samodzielność
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech na dłużej
  • dobra kondycja fizyczna
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego
  • pracowitość
  • zdolność pracy w grupie

Oferujemy:

  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • niemiecką umowę o pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia
  • prawo do płatnego urlopu
  • zakwaterowanie odpłatne, koszt 2 osobowego pokoju od 300 euro miesięcznie
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie wypłacane w terminie
  • przeszkolenie pracownicze
  • pracę w systemie zmianowym

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji za pośrednictwem formularza rekrutacyjnego na stronie:

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 101608fe8e2c6b90