€ 14/h brutto

Oferta pracy w Niemczech od stycznia 2018 przy sprzątaniu biur Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hanower
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: grudzień 12, 2017 04:29

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech od stycznia 2018 dla osób z podstawową znajomością języka niemieckiego przy sprzątaniu biur. Oferta z Hannoveru na stanowisku sprzątaczki / sprzątacza.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Hanower, Niemcy

Zarobki: 14 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca przy sprzątaniu powierzchni biurowych na zmianie popołudniowej
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie wycieranie biurek, odkurzanie, mycie podłóg, sprzątanie kuchni, toalet, sal konferencyjnych itp.

Oczekiwania:

  • świetne zorganizowanie, sumienność, odpowiedzialność
  • rzetelne wywiązywanie się z powierzonych zadań
  • dokładność
  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od stycznia 2018
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • własne auto do dojazdów

Zapewniamy:

  • pracę w stałych godzinach od 16 do 00.00
  • przerwę trwająca 30 minut
  • wysokie zarobki oraz atrakcyjne dodatki
  • możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych
  • wsparcie w zorganizowaniu zamieszkania oraz przy dopełnianiu formalności
  • zatrudnienie od stycznia 2018 na podstawie niemieckiej umowy próbnej

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: sprzatanie-biur/01/18

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter2017@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 5985a2ed713ef9e7