€ 14-16 € brutto/h

Bez języka oferta pracy w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu domów w Stuttgarcie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: październik 3, 2023 01:45

Przy sprzątaniu domów i mieszkań w Stuttgarcie od zaraz do podjęcia praca w Niemczech bez znajomości języka. Zatrudnienie dla sprzątaczy lub sprzątaczek także bez doświadczenia. Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Miejscowość: Stuttgart, Niemcy

Zarobki: od 14 do 16 euro brutto na godzinę pracy

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka domów i mieszkań

Termin rozpoczęcia zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

Na stanowisku pracy będziesz odpowiedzialny/a za samodzielne wykonywanie prac fizycznych związanych z sprzątaniem domów i mieszkań. Twoje zadania będą polegać na realizowaniu oczekiwań klientów i zapewnianiu wysokiej jakości usług sprzątania.

Oczekujemy, że będziesz:

  • Przykładać się do powierzonych zadań i dążyć do osiągnięcia jak najlepszych rezultatów.
  • Wykazywać sumienność, odpowiedzialność i dokładność w wykonywanych obowiązkach.
  • Posiadać pełną samodzielność w organizowaniu pracy i podejmowaniu decyzji.
  • Być dostępnym/ą do podjęcia pracy od zaraz.
  • Wykazywać zdyscyplinowanie i gotowość do przestrzegania ustalonych procedur.
  • Posiadać dobrą kondycję fizyczną, która pozwoli Ci wykonywać prace fizyczne.
  • Nie posiadać uzależnień, co jest niezbędne dla utrzymania bezpiecznego i efektywnego środowiska pracy.
  • Mieć aktualne zaświadczenie o niekaralności.
  • Mile widziana nawet podstawowa znajomość języka, aby móc porozumiewać się z klientami.
  • Posiadać prawo jazdy kategorii B oraz własny samochód, co umożliwi Ci dojazd do miejsc pracy.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę, której podjęcie możesz rozpocząć od zaraz.
  • Terminowe wypłaty pensji, zapewniające stabilność finansową.
  • Premie, jako dodatkowe motywacyjne wynagrodzenie za dobrą pracę.
  • Pełny etat, co daje możliwość stabilnego zatrudnienia na pełnym wymiarze godzin.
  • Umowę na okres próbny z możliwością przedłużenia, co daje perspektywę długoterminowej współpracy.
  • Pomoc polskojęzycznego koordynatora na stanowisku, który służyć będzie wsparciem i pomocą w rozwiązywaniu codziennych spraw.
  • Wsparcie w zorganizowaniu zakwaterowania na miejscu, abyś mógł/mogła komfortowo zamieszkać w nowym miejscu pracy.

Aplikacja:

Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji za pośrednictwem formularza rekrutacyjnego na stronie:

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 393651b4ed26cc49