€ 12,84/h brutto

Od zaraz praca Niemcy bez znajomości języka na magazynie z żywnością Ulm

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Ulm
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: kwiecień 4, 2018 03:30

Oferujemy możliwość podjęcia zatrudnienia na magazynie hurtowni zdrowej żywności w Ulm. Niemcy praca od zaraz dla chętnych bez znajomości języka niemieckiego. Zakwaterowanie zapewnione na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik na magazynie ze zdrową żywnością

Lokalizacja: Ulm, Niemcy

Zarobki: 12,84 euro brutto na godzinę pracy

Termin: praca do podjęcia od zaraz

Opis stanowiska:

  • praca na magazynie hurtowni spożywczej ze zdrową żywnością
  • zatrudnienie przy kompletowaniu zamówień dla sklepów detalicznych na paletach lub w kartonach (w zależności od wielkości i wagi zamówienia)
  • zadania wykonywane z pomocą wózka paletowego oraz ręcznego skanera (interfejs w j. polskim)

Wymagania:

  • wysoka motywacja
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • sumienność, zorganizowanie, pracowitość
  • dobra sprawność fizyczna
  • umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie
  • dużą zaletą będzie doświadczenie i nawet podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • chęci do nauki

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie odpłatne (250 euro za pokój 1 os. lub 180 euro za pokój 2 osobowy)
  • niemiecką umowę o pracę na czas określony z opcją przedłużenia dla pracowników najlepszych
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • przeszkolenie pracownicze i liczne szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • pełny etat
  • wsparcie na miejscu – nie pozostawiamy pracownika samemu sobie

Aplikacja:

Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.:

magazyn-spozywczy-ze-zdrowa-zywnoscia/04/18

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 5685ac3ed663a36c