€ 13,80 €/h +zakwaterowanie

Bez języka od zaraz praca Niemcy przy produkcji karmy dla zwierząt w Apolda 2024

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Apolda
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: marzec 1, 2024 03:10

Aktualne od zaraz ogłoszenie dam pracę w Niemczech bez znajomości języka przy produkcji karmy dla zwierząt. Zakwaterowanie darmowe w Apolda zapewnione dla pracowników na miejscu.

Chętnie zatrudnimy pracowników produkcyjnych/ operatorów maszyn w fabryce blisko granicy z Polską w miejscowości Apolda. Zakład zajmuje się produkcją karmy dla zwierząt. W zamian oferujemy nie tylko super wynagrodzenie w euro, ale i szereg dodatkowych korzyści. Chętnie zatrudniamy również pary.

Sprawdź, czy to oferta dla Ciebie.

Jakie będą Twoje zadania?

Obsługa maszyny produkcyjnej (karma dla zwierząt)
Prace produkcyjne
Kontrola jakości produktu końcowego
Ustawianie parametrów maszyny
Utrzymywanie czystości w miejscu pracy

Jakie kompetencje są potrzebne?

Doświadczenie w pracach produkcyjnych lub jako operator maszyn
Chęć do pracy w systemie zmianowym
Zaangażowanie w wykonywane obowiązki
Prawo jazdy kat. B

Co gwarantujemy Ci w zamian?

Umowę o pracę na niemieckich warunkach
Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE: 13,80 EURO BRUTTO NA GODZINĘ
DARMOWE ZAKWATEROWANIE: dwuosobowy pokój w komfortowym mieszkaniu lub pensjonacie (pełne wyposażenie, z kuchnią, łazienką i dostępem do internetu)
Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne oraz korzystny pakiet socjalny
Dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych
Płatne dni świąteczne wolne od pracy
Premie półroczne (świąteczna i wakacyjna)
Pomoc w załatwieniu zasiłku na dzieci (Kindergeld)
Możliwość pobierania zaliczek już po przepracowaniu pierwszego tygodnia
Szkolenie przed rozpoczęciem pracy
Stałą opiekę polskiego koordynatora podczas trwania Twojej umowy
Wsparcie organizacyjne i pomoc w załatwieniu spraw formalnych przed wyjazdem do Niemiec
Możliwość długoterminowej współpracy
Możliwość zatrudnienia również dla par

Aplikacja przez formularz rekrutacyjny:

źródło: https://kirsch-praca.pl/oferty-pracy/

ID ogłoszenia: 27765dd1858a6382