€ 12,50-14,50/h

Od zaraz praca w Niemczech bez języka przy sprzątaniu-dezynfekcji kina Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: czerwiec 3, 2022 1:29 am

Ogłoszenie pracy w Niemczech przy sprzątaniu i dezynfekcji kina. Zatrudnienie od zaraz w Berlinie dla kandydatów bez znajomości języka i doświadczenia. Zakwaterowanie płatne zorganizowane jest dla pracowników na miejscu.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka kina

Miasto: Berlin, Niemcy

Pensja: 12,50 do 14,50 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • zatrudnienie jako sprzątacz/sprzątaczka kina
  • obowiązkiem będzie odkurzanie sal kinowych, wycieranie foteli, wymiatanie odpadów, wycieranie poręczy, sprzątanie toalet, części restauracyjnej i kas

Wymagania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • sumienne wypełnianie zadań
  • wysoka sprawność fizyczna
  • energiczność
  • pełna samodzielność
  • zdolność do bezkonfliktowej współpracy
  • przykładanie się do zadań
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej
  • wdrożenie w obowiązki
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • zakwaterowanie zapewnione na miejscu odpłatnie w cenie 220 euro miesięcznie
  • dla najlepszych stałą umowę o pracę

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • stellenanzeige@contractor.net z dopiskiem w tytule: „Sprzątanie kina/Berlin + imię i nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-bez-jezyka-przy-sprzataniu-i-dezynfekcji-kina-od-zaraz-berlin-2022/

ID ogłoszenia: 9396298f1987d0a4