€ 9,19/h netto

Niemcy praca sezonowa przy zbiorze warzyw bez znajomości języka Cappeln 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Cappeln
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Styczeń 22, 2019 6:05 am

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech także bez znajomości języka przy sadzeniu i zbiorach warzyw. Zatrudnienie 2019 w gospodarstwie z Cappeln z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Miejsce zatrudnienia: Cappeln, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Umowa: na 2 miesiące

Wynagrodzenie: 9,19 euro netto na godzinę

Opis stanowiska pracy:

  • praca w gospodarstwie rolnym przy sadzeniu i zbiorze warzyw

Oczekiwania:

  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • pracowitość
  • gotowość podjęcia fizycznej pracy w Niemczech
  • dostępność na 2 miesiące

  • zakwaterowanie zapewnione odpłatnie w komfortowych warunkach
  • pracę na okres 2 miesięcy

Aplikacja:
Zgłoszenia można przesyłać drogą elektroniczną, na adres:

  • pl@maehlmann-gemuesebau.de

Kontakt telefoniczny możliwy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 17:00 pod numerem:

  • 00494478948041

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-przy-sadzeniu-i-zbiorach-warzyw-cappeln/

ID ogłoszenia: 9065c4628d27a8ce