€ do uzgodnienia

Dam pracę w Niemczech na budowie od zaraz bez języka przy rozbiórkach Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bremen
  • Opublikowany: Październik 9, 2018 3:26 am

Oferujmy zatrudnienie na budowie z Bremen dla pracowników bez znajomości języka. Praca w Niemczech dla Polaków od zaraz przy rozbiórkach budowlanych 2018.

Stanowisko: Pomocnik przy rozbiórkach

Lokalizacja: Bremen, Niemcy

Zarobki: do uzgodnienia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • jest to praca przy rozbiórkach, osoba zatrudniona będzie zajmowała się demontażem drzwi, okien innych elementów, sortowaniem materiałów budowlanych, recyklingiem
  • do zadań należeć będzie także sprzątanie na terenie budowy

Oczekiwania:

  • dużą zaletą będzie własny samochód
  • znajomość języka wymagana od jednej osoby w zespole
  • możliwość pracy na zewnątrz przy zmiennej pogodzie – również w deszczu
  • bardzo dobra kondycja fizyczna

Zapewniamy:

  • pracę w oparciu o polską umowę
  • zapewnione ubezpieczenie, ubezpieczenie członków rodziny w Polsce, pełne składki zdrowotne i chorobowe
  • wysokie zarobki praz dodatki
  • zatrudnienie na pełny etat
  • zakwaterowanie zorganizowane na miejscy odpłatnie
  • pracodawca zapewnia zwrot kosztów za badania lekarskie
  • możliwość podjęcia pracy na dłużej
  • zamieszkanie zorganizowane przez pracodawcę w dobrych warunkach
  • możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie wiadomości z CV, na adres:

  • rekrutacja@eastpower.pl

Kontakt telefoniczny, dostępny jest pod numerem:
+48 575 440 254, +48 530 844 775, +48 575 440 345

Prosimy dzwonić w godzinach od 8:30 do 17:00

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-na-budowie-jako-pomocnik-przy-rozbiorkach-od-zaraz-bremen/

ID ogłoszenia: 9845bbba14a1f846