€ do uzgodnienia

Zbiory czereśni, śliwek, gruszek od zaraz sezonowa praca Niemcy 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Niemcy
  • Zakwaterowanie: bez zakwaterowania
  • Opublikowany: sierpień 8, 2017 02:43

Aktualna propozycja podjęcia sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach czereśni, gruszek, wiśni i czereśni. Od zaraz zatrudnienie wakacyjne 2017 bez znajomości języka w sadzie lub na plantacji.

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Lokalizacja: wschodnie Niemcy

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbioru

Zakres zadań:

  • praca sezonowa na plantacji
  • obowiązkiem będzie ręczne zrywanie owoców – gruszek, śliwek, czereśni i wiśni

Wymagania:

  • możliwość wyjazdu do Niemiec od zaraz
  • odpowiedzialność, zaangażowanie
  • wysoka sprawność fizyczna

Zapewniamy:

  • uczciwe wynagrodzenie i dobre warunki zatrudnienia
  • na miejscu zorganizowane zamieszkanie w dobrych warunkach – pracownik za zapewniony dostęp do kuchenki
  • opcję pobrania zaliczki po przepracowaniu pierwszego tygodnia
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • bezpłatną pomoc przy rekrutacji
  • dodatek w wysokości 50 euro za promowanie firmy
  • wsparcie w zorganizowaniu transportu do Niemiec
  • zwrot kosztów za przejazdy do pracy

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie zgłoszenia mailowo, na adres:

  • marketing4@euro-kontakt.eu z dopiskiem w nagłówku: Zbiór owoców – Wschodnie Niemcy

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-niemcy-praca-sezonowa-przy-zbiorze-czeresni-gruszek-wisni-i-sliwek-2017/

ID ogłoszenia: 291598765d9e12de