€ od 13,50/h +zakwaterowanie

Bez języka Niemcy praca od zaraz na magazynie hurtowni ze sprzętem AGD Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: marzec 9, 2021 03:57

Oferta pracy w Niemczech na magazynie hurtowni sprzętu AGD bez znajomości języka. Zatrudnienie w Berlinie od zaraz z bezpłatnym zakwaterowaniem dla komisjonerów na miejscu.

Stanowisko: Pracownik magazynu ze sprzętem AGD

Miasto: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: od 13,50 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Zadania:

  • zatrudnienie w hurtowni ze sprzętem AGD jako pomocnik, usprawniający codzienne funkcjonowanie magazynu
  • obowiązkiem będzie przeprowadzanie kontroli towarów, rozładunek dostaw, komisjonowanie, kompletowanie zamówień, pakowanie i zabezpieczanie, transport wewnętrzny
  • pracownik będzie zajmował się cyklicznym przeprowadzaniem inwentaryzacji i dbaniem o porządek w miejscu pracy

Oczekiwania:

  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • uczciwość, pracowitość, punktualność
  • wielozadaniowość, wychodzenie z inicjatywą i pomocą dłonią
  • rzetelne wypełnianie obowiązków, sumienność
  • niezawodność
  • chęć podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • atutem będzie posiadanie uprawnień na wózki widłowe
  • chęć podnoszenia kwalifikacji

Zapewniamy:

  • w pełni bezpieczne środowisko pracy oraz środki ochrony osobistej
  • przeszkolenie w języku polskim
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • gwarancję rozwoju
  • satysfakcjonujące zarobki
  • udział w systemie poleceń pracowniczych i atrakcyjne bonusy finansowe
  • premie za pełną frekwencję
  • niemiecką umowę o pracę
  • darmowe zamieszkanie zorganizowane w hotelu pracowniczym

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz z klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych i numerem referencyjnym ma/b/03/21 prosimy wysyłać na podany poniżej adres e-mail:

  • arbeitbeiuns@fastmail.com

Arbeit bei Uns GmbH
Doventorsteinweg 47, 28195 Bremen
Zweiter Stock, Zimmernummer 7

ID ogłoszenia: 33604613b6841da