€ 12/h + mieszkanie

Bez języka Niemcy praca przy pakowaniu słodyczy od zaraz w Lipsku 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: luty 5, 2019 06:38

Dla pakowaczy od zaraz tymczasowa praca w Niemczech przy pakowaniu słodyczy wielkanocnych. Oferta 2019 z Lipska bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz słodyczy

Miejscowość: Niemcy, Lipsk

Umowa: zatrudnienie od lutego 2019

Wakaty: 3

Termin: od zaraz

Pensja: 12 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za pakowanie różnego rodzaju słodyczy do opakowań promocyjnych z motywem wielkanocnym
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za ważenie słodyczy, wkładanie do folii, zamykanie, ozdabianie, składanie pudełek, dołączanie gadżetów itp.

Oczekiwania:

  • brak nałogów
  • zręczność
  • zaangażowanie
  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy przy pakowaniu

Zapewniamy:

  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • pracę na podstawie umowy niemieckiej do 19 kwietnia
  • darmowe zakwaterowanie w komfortowych warunkach
  • wysokie zarobki wypłacane na konto
  • darmowy przejazd do pracy

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres:

  • arbeitbeiuns2019@fastmail.de z dopiskiem w nagłówku: ps/l/01/19

ID ogłoszenia: 835c5386ab58dee