€ 16,50/h brutto

Niemcy praca od zaraz przy sprzątaniu domów i mieszkań w Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: Październik 6, 2020 4:49 am
  • Wygasa: 4 dni, 6 godzin

Oferta atrakcyjnej pracy w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu domów i mieszkań. Zatrudnienie w Monachium dla sprzątaczki z podstawową znajomością języka niemieckiego minimum.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miasto: Monachium, Niemcy

Pensja: 16,50 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • oferta dotyczy pracy fizycznej, polegającej na kompleksowym sprzątaniu domów, mieszkań, apartamentów
  • zadania mogą być wykonywane w zespole lub samodzielnie z użyciem wysokiej jakości chemii oraz sprzętów
  • dbanie o estetykę wykonywanych prac
  • do zadań należy np. odkurzanie podłóg oraz ich mycie, wycieranie kurzy, ścielenie łóżek, zmiana pościeli, sprzątanie toalet, zmiana ręczników, włączanie prania itp.

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • dobra kondycja fizyczna
  • brak nałogów
  • umiejętność pracy samodzielnie
  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • dokładność, energiczność
  • mile widziane prawo jazdy i własny samochód

Zapewniamy:

  • wdrożenie w obowiązki
  • odzież roboczą
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę na czas określony z opcją przedłużenia dla pracowników najlepszych
  • elastyczne godziny pracy
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • wsparcie w szukaniu taniego mieszkania do wynajęcia

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz z klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych i numerem referencyjnym sm/e/10/20 prosimy wysyłać na podany poniżej adres email:

arbeitbeiuns@fastmail.com

Arbeit bei Uns GmbH
Doventorsteinweg 47, 28195 Bremen
Zweiter Stock, Zimmernummer 7

ID ogłoszenia: 8395f7b9095be006