€ 12.19 brutto + zakwaterowanie

Dam pracę w Niemczech od zaraz przy pakowaniu lodów bez języka Berlin 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 5 miesięcy
  • Opublikowany: Luty 5, 2019 6:51 am

Bez znajomości języka na 5 miesięcy tymczasowa praca w Niemczech przy pakowaniu lodów w fabryce z Berlina. Zatrudnienie od zaraz dla pakowaczy z aktualnymi badaniami do celów sanitarnych.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce pracy: Berlin

Zarobki: 12,19 euro brutto/h

Start: od zaraz

Liczba miejsc: 5

Zadania:

Praca na linii produkcyjnej w środowisku o obniżonej temperaturze przy pakowaniu lodów i deserów mrożonych. Zadaniem pracownika będzie ściąganie lodów schodzących z linii i wkładanie ich do pudełek.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz do końca czerwca
  • aktualne badania do celów sanitarnych
  • mile widziane doświadczenie w produkcji żywności
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego / angielskiego
  • szukamy osób uczciwych, rzetelnych i bez nałogów

Oferujemy:

  • zatrudnienie tymczasowe na okres 5 miesięcy
  • bezpłatne zakwaterowanie w samodzielnych pokojach z łazienką i WIFI
  • atrakcyjne warunku finansowe
  • możliwość wyrobienia nadgodzin
  • pomoc z wszystkimi formalnościami, a po zakończeniu kontraktu pomoc w uzyskaniu zwrotu podatku

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające wymogi proszone są o wysyłanie zgłoszeń na podany poniżej adres email.

  • arbeitbeiuns2019@fastmail.de z dopiskiem w nagłówku: pl/l/02/19

ID ogłoszenia: 5905c58daf5e5906