€ 1900-2500/mc brutto

Praca Niemcy bez znajomości języka na produkcji rowerów Essen od zaraz 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Essen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Grudzień 11, 2018 4:44 am

Propozycja zatrudnienia w fabryce z Essen dla osób bez znajomości języka na produkcji rowerów. Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz (styczeń 2020) dla Polaków.

Stanowisko: Pracownik produkcji rowerów

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miejscowość: Essen, Niemcy

Zarobki: 1900 do 2500 euro brutto miesięcznie – stawka będzie uzgadniana indywidualnie

Opis stanowiska pracy:

  • praca na taśmie produkcyjnej przy składaniu części rowerowych
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za sprawdzanie jakości i pakowanie elementów lub całych rowerów

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • zręczność, pracowitość, zaangażowanie
  • gotowość do podjęcia pracy zmianowej
  • zdolności techniczne
  • sumienność, zorganizowanie

  • zatrudnienie na podstawie legalnej umowy o pracę od stycznia 2020
  • ubezpieczenie pracownicze, prawo do urlopu, możliwość korzystania z niemieckich świadczeń socjalnych
  • wdrożenie w obowiązki
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie w cenie 250 euro miesięcznie w pokoju jednoosobowym lub 150 euro za miejsce w pokoju 2 osobowym

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz z klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych i numerem referencyjnym pr/e/01/19 prosimy wysyłać na jeden podanych poniżej adresów e-mail:

cv_arbeitbeiuns@fastmail.de

arbeitbeiuns_2@fastmail.de

Arbeit bei Uns GmbH
Doventorsteinweg 47, 28195 Bremen
Zweiter Stock, Zimmernummer 7

arbeitbeiuns@fastmail.de

ID ogłoszenia: 2895c0ed64505c32

2 komentarze na “Praca Niemcy bez znajomości języka na produkcji rowerów Essen od zaraz 2020”

  1. Krzysztof 29xy na Grudzień 11, 2018 @ 5:12 am

    Witam serdecznie mam 29 lat posiadam wykształcenie średnie jestem zainteresowany ofertą pracy chciałbym wyjechać z siostrą ma 23lata jest studentką kontakt do mnie Krzysztof 571273461 do niej Edyta 508615119

  2. Witam razem z chłopakiem jesteśmy zainteresowani państwa ofertą pracy prosimy o kotnakt tel. 695678592 lub pod adresem e-mail: daaria1995@wp.pl ponieważ na wasz adres e-mail nie można wysłać zgloszenia