€ 12,50/h +zakwaterowanie

Praca w Niemczech bez znajomości języka przy pakowaniu zegarków od zaraz Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: kwiecień 7, 2021 03:41

Propozycja zatrudnienia od zaraz dla pakowaczy bez znajomości języka w Kolonii. Oferta pracy w Niemczech przy pakowaniu zegarków. Bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: Pakowacz zegarków

Miasto: Kolonia, Niemcy

Pensja: 12,50 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: wyjazdy od II połowy kwietnia 2021

Obowiązki:

  • przeprowadzanie skrupulatnej kontroli jakości zegarków
  • pakowanie produktów do opakowań kartonowych
  • dołączanie dokumentów

Wymagania:

  • dostępność od zaraz
  • zdolności manualne
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • przykładanie się do powierzonych obowiązków
  • świetna organizacja czasu pracy
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności

Zapewniamy:

  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora i pomoc przy wszystkich sprawach
  • rozwój
  • zatrudnienie w nowoczesnym, monitorowanym zakładzie pracy
  • bezpieczne środowisko pracy
  • świadczenia socjalne
  • ubezpieczenie
  • przeszkolenie w języku polskim
  • pracę w systemie zmianowym
  • niemiecką umowę o pracę
  • możliwość pobierania zaliczek

Aplikacja:
Zgłoszenia wraz z klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych i numerem referencyjnym pz/k/04/21 prosimy wysyłać na podany poniżej adres e-mail:

arbeitbeiuns@fastmail.com

Arbeit bei Uns GmbH
Doventorsteinweg 47, 28195 Bremen
Zweiter Stock, Zimmernummer 7

ID ogłoszenia: 137606c8ec1325ad