€ 1900-2500/mc brutto

Praca Niemcy bez znajomości języka na produkcji rowerów od zaraz Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Essen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: październik 16, 2018 04:25

Aktualnie poszukujemy osób bez znajomości języka na produkcję rowerów elektrycznych w fabryce z Essen. Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech do czerwca 2019. Zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji rowerów

Lokalizacja: Essen, Niemcy

Wynagrodzenie: 1900 do 2500 euro brutto miesięcznie w zależności od doświadczenia oraz stopnia znajomości języka niemieckiego

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Umowa: do czerwca 2019

Zakres zadań:

  • zadaniem pracownika będzie montaż poszczególnych komponentów rowerów na linii produkcyjnej (obecnie otwierany jest dział produkcji rowerów elektrycznych)

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • konieczne doświadczenie na produkcji lub wykształcenie techniczne
  • sprawność techniczna
  • zdolności manualne
  • punktualność
  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym

Zapewniamy:

  • zatrudnienie tymczasowe do czerwca 2019
  • niemiecką, legalną umowę o pracę tymczasową
  • pracodawca organizuje zakwaterowanie w dobrych warunkach koszt 250 euro za pokój 1 os. lub 150 euro za miejsce w pokoju 2 os
  • skrupulatne przeszkolenie
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych, przy tłumaczeniach, wypełnianiu wniosków

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz z klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych i numerem referencyjnym pr/e/10/18 prosimy wysyłać na podany poniżej adres email:

cv_arbeitbeiuns@fastmail.de

arbeitbeiuns_2@fastmail.de

Arbeit bei Uns GmbH
Doventorsteinweg 47, 28195 Bremen
Zweiter Stock, Zimmernummer 7

arbeitbeiuns@fastmail.de

ID ogłoszenia: 1065bc4e945b1e61