€ 13,50/h +zakwaterowanie

Niemcy praca przy pakowaniu słodyczy bez znajomosci języka od zaraz w Lipsku z zakwaterowaniem bezpłatnym

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: lipiec 31, 2020 03:17

Z bezpłatnym zakwaterowaniem od zaraz oferta tymczasowej pracy w Niemczech bez znajomości języka w Lipsku przy pakowaniu słodyczy – zestawy promocyjne.

Stanowisko: Pakowacz słodyczy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Lipsk, Niemcy

Liczba miejsc do obsadzenia: 5

Wynagrodzenie: 13,50 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • przygotowanie stanowiska pracy – kompletowanie niezbędnych towarów
  • składanie opakowań, wypełnianie produktem i przygotowywanie zestawów promocyjnych
  • przepakowywanie starszych zestawów, pozostałych po Dniu Dziecka, Świętach Bożego Narodzenia, Walentynkach itp.

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy w grupie
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • umiejętność pracy pod presją
  • duża zaletą będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • opieka koordynatora polskiego pochodzenia
  • niemiecką umowę o pracę
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • początkowo prace na okres próbny z opcją podjęcia stałej współpracy
  • pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych
  • możliwość podnoszenia swoich umiejętności i zdobycia cennego doświadczenia w pracy za granicą
  • opieka rezydenta Polaka
  • darmowe zakwaterowanie w pełni wyposażonych mieszkaniach

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres:

  • arbeitbeiuns@fastmail.com z dopiskiem w nagłówku: ps/l/08/20

Rozpoczęcie zatrudnienia w sierpniu. Terminy są ruchome ze względu na pandemię.

ID ogłoszenia: 6785f1f42733f8b7