€ od 13,50/h+zakwaterowanie

Od zaraz Niemcy praca na magazynie AGD bez znajomości języka hurtownia Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: czerwiec 7, 2022 01:14

Oferujemy zatrudnienie w Berlinie na magazynie hurtowni sprzętu AGD. Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech bez znajomości języka z bezpłatnym zakwaterowaniem. Oferta 2022 przy kompletowaniu i wysyłce towarów.

Stanowisko: Pomocnik na magazynie ze sprzętem AGD

Start: od zaraz

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Zarobki: od 13,50 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie na magazynie hurtowni ze sprzętem AGD w roli pomocnika
  • pracownik będzie odpowiedzialny za przyjmowanie oraz rozładunek dostaw, przygotowywanie odpowiedniej dokumentacji, kompletowanie, pakowanie i zabezpieczenie towarów
  • do zadań należeć będzie praca z komputerem, skanerem, pilnowanie porządku itp.

Oczekiwania:

  • przykładanie się do zadań
  • dostępność od zaraz
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej
  • chęć do nauki języka niemieckiego (dla tych, co nie komunikują się w języku niemieckim)
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • energiczność
  • elastyczność
  • wielozadaniowość

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • możliwość podjęcia długotrwałego zatrudnienia
  • odprowadzanie podatków do niemieckiego urzędy
  • wdrożenie w obowiązki i szkolenie w języku polskim
  • gwarancja rozwoju
  • wsparcie koordynatora Polaka
  • darmowe zamieszkanie zapewnione na miejscu
  • atrakcyjne dodatki do pensji podstawowej – np. premie za frekwencje wypłacane raz na kwartał

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz z klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych i numerem referencyjnym ma/b/06/22 prosimy wysyłać na podany poniżej adres e-mail:

arbeitbeiuns@fastmail.com

Arbeit bei Uns GmbH
Doventorsteinweg 47, 28195 Bremen
Zweiter Stock, Zimmernummer 7

ID ogłoszenia: 410629e22d274ae3