€ 13,50/h +mieszkanie

Bez języka fizyczna praca w Niemczech jako żywa maskotka od zaraz w Berlinie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: do końca wakacji 2023
  • Opublikowany: kwiecień 7, 2023 00:38

Od zaraz do końca wakacji 2023 do podjęcia fizyczna praca w Niemczech także dla studentów jako żywa maskotka. Zatrudnienie bez znajomości języka w Berlinie w firmie, która zajmuje się organizacją różnego typu eventów. Zakwaterowanie zorganizowane będzie bezpłatnie na cały okres umowy.

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Zarobki: 13,50 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Stanowisko: Pracownik działu promocji – żywa maskotka

Opis stanowiska pracy:

Poszukujemy osoby do pracy w renomowanej agencji reklamowej na stanowisku żywej maskotki. Osoba ta będzie odpowiedzialna za obsługę różnych wydarzeń, w tym rozdawanie ulotek, zabawianie gości poprzez interakcję, machanie, przytulanie i robienie sobie zdjęć. Praca będzie wymagała stałego występowania w przebraniu.

Wymagania:

Aby spełnić wymagania na tym stanowisku, należy posiadać wzrost co najmniej 170 cm, dobrą kondycję fizyczną, umiejętność pracy w grupie, samodzielność, pozytywne nastawienie do świata oraz brak uzależnień. Znajomość języka niemieckiego będzie atutem, ale nie jest konieczna.

Zapewniamy:

Zapewniamy kompleksowe wsparcie polskojęzycznego rezydenta na miejscu oraz możliwość rozwoju zawodowego. Oferujemy legalne zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę i dostępność pracy od zaraz. Dodatkowo, pracownikom zapewniamy bezpłatne przejazdy oraz darmowe zakwaterowanie w komfortowym pensjonacie. Wdrożenie w obowiązki oraz terminowe wypłaty pensji są również gwarantowane. W ramach motywacji, oferujemy dodatkowe, solidne dodatki do wynagrodzenia podstawowego, takie jak premie, bonusy, imprezy integracyjne itp. Dla osób, które się sprawdzą istnieje możliwość zatrudnienia na stałe.

Aplikacja:

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: maskotka Berlin 04/23

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende-arbeit@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-fizyczna-prace-w-niemczech-bez-jezyka-jako-zywa-maskotka-w-berlinie/

ID ogłoszenia: 746642ecd253595d