Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

€ 2660+premie, dodatki

Produkcja czekolady praca Niemcy bez znajomości języka od zaraz w fabryce z Berlina

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Znajomość języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: marzec 31, 2023 00:57
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Produkcja czekolady praca Niemcy bez znajomości języka od zaraz w fabryce z Berlina

Opis

Fabryka czekolady z Berlina poszukuje kandydatów gotowych od zaraz do podjęcia pracy w Niemczech. Zatrudnienie bez znajomości języka przy produkcji tabliczek z nadzieniem. Zakwaterowanie dla pracowników na miejscu zapewnione będzie za opłatą.

Stanowisko: Pracownik produkcji czekolady

Miasto: Berlin, Niemcy

Termin: od zaraz

Wynagrodzenie: 2660 euro brutto miesięcznie

Obowiązki pracownika:

Pracownik będzie zatrudniony w fabryce słodyczy i zajmować się produkcją wyrobów czekoladowych, takich jak tabliczki z różnymi nadzieniami i bakaliami. Do jego obowiązków będzie należało samodzielne obsługiwania sprzętu oraz dbanie o wysoką jakość i ciągłość produkcji, a także pakowanie gotowych produktów. Pracownik musi przestrzegać zasad BHP w pracy z żywnością.

Oczekiwania:

Do podjęcia pracy wymagana jest samodyscyplina, dobra kondycja fizyczna, dostępność od zaraz, zaangażowanie, wysoka motywacja oraz przykładanie się do powierzonych zadań. Pracownik będzie pracować na systemie 3-zmianowym. Znajomość języka będzie mile widziana.

Zapewniamy:

Zapewniamy opiekę rezydenta polskiego pochodzenia oraz zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej. Pracownicy o najlepszej wydajności będą mieli możliwość podjęcia stałej umowy o pracę. Zapewniamy płatny urlop wypoczynkowy, możliwość pobierania zaliczek raz na tydzień, rzetelne przeszkolenie pracownicze oraz atrakcyjne wynagrodzenie. Zapewniamy także ubezpieczenie zdrowotne. Dla pracowników oferujemy odpłatne zamieszkanie zorganizowane w cenie 300 euro miesięcznie od osoby.

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie aplikacji drogą elektroniczną z załączeniem aktualnego CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym oraz realnym terminem dyspozycyjności.

Prosimy o przemyślane aplikowanie. Nie poszukujemy osób leniwych, które liczą na łatwe i proste pieniądze bez minimalnego wkładu własnego.

Pracodawca nie pobiera żadnych opłat przed wyjazdem do Niemiec.

Nr ref. pc/b/03/23

Nützliche Arbeit Offene Handelsgesellschaft
Klenzestraße 30
80469 München, Bayern

nutzliche-arbeit@workmail.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-praca-niemcy-od-zaraz-produkcja-czekolady-w-fabryce-z-berlina/

ID ogłoszenia: 42664259c313c6e7

   

ilość wszystkich wyświetleń: 93, dzisiaj: 0

  

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.