€ 9,60

Bez języka dam sezonową pracę w Niemczech zbiory borówki od lipca 2021 w Selfkant – Havert

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Selfkant – Havert
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: maj 16, 2021 22:43

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach borówki amerykańskiej. Zatrudnienie od lipca 2021 w Selfkant-Havert bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbiorów borówki amerykańskiej

Wynagrodzenie: 9,60 euro brutto na godzinę pracy

Umowa: od 1 maja na około 2 miesiące

Miejsce zatrudnienia: Selfkant – Havert, Niemcy

Obowiązki:

  • manualna praca przy zbiorze borówki amerykańskiej

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • posiadanie statusu studenta lub gospodyni domowej
  • pracowitość

Zapewniamy:

  • pracę w Niemczech sezonową
  • wysokie wynagrodzenie
  • miejsce zamieszkania
  • pracę na 2 miesiące do 1 lipca 2021
  • prywatne ubezpieczenie zdrowotne

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na adres:

  • anna@spargelhof-hensgens.de

Więcej informacji: www. Spargelhof-Hensgens.de

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-w-niemczech-bez-jezyka-zbiory-borowki-od-lipca-2021-selfkant-havert/

ID ogłoszenia: 99360a128ecad0a5