€ 1860-2060 netto

Produkcja rowerów od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka fabryka Koblencja

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Koblencja
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: grudzień 2, 2022 2:10 am

Legalna praca w Niemczech bez znajomości języka przy produkcji rowerów w fabryce z Koblencji. Zatrudnienie od zaraz z zapewnionym zakwaterowaniem i dofinansowanym przez pracodawcę.

Stanowisko: Pracownik fabryki rowerowej

Lokalizacja: Koblencja, Niemcy

Wynagrodzenie: od 1860 do 2060 euro netto miesięcznie – do ręki

Zakres zadań:

  • zatrudnienie w fabryce z Koblencji na produkcji rowerów
  • obowiązkiem będzie przyjmowanie, pakowanie oraz wydawanie produktów
  • pracownik będzie również odpowiedzialny za rozładunek ciężarówek

Oczekiwania:

  • prawo jazdy kat. B oraz własny samochód
  • znajomość języka niemieckiego będzie mile widziana

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej
  • wynagrodzenie netto – podane w ofercie tyczy się I klasy podatkowej
  • zamieszkanie odpłatne – pracodawca zapewnia atrakcyjne dofinansowanie
  • solidne wynagrodzenie
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • atrakcyjne bonusy i system poleceń pracowniczych
  • stałą opiekę rezydenta polskiego pochodzenia
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • odprowadzanie podatków w Niemczech
  • zwrot nakładów finansowych za uniform do pracy
  • pracę w Niemczech stacjonarnie na pełny etat

Aplikacja:

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu poprzez formularz na stronie (krótki link):

bit.ly/rowery-koblencja

źródło: www.pracuj.pl/praca/pracownik-fabryki-rowerowej-niemcy,oferta,9547937

ID ogłoszenia: 69363853f6517aa5