€ 8,84/h brutto

Dam sezonową pracę w Niemczech przy zbiorach warzyw od zaraz bez języka Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Frankfurt nad Menem
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: sierpień 7, 2018 03:11

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech od zaraz przy sadzeniu i zborze warzyw – selera, kapusty, sałaty. Zatrudnienie we Frankfurcie nad Menem bez języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik do zbiorów

Liczba wakatów: 3

Miejsce zatrudnienia: Frankfurt nad Menem, Niemcy

Pensja: 8,84 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • zatrudnienie w gospodarstwie rolnym przy pracy fizycznej, polegającej na sadzeniu i zbiorze warzyw – selerów, kapusty, sałaty, porów, marchwi, rzodkiewki itp.
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna również za wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco

Oczekiwania:

  • dostępność na cały okres trwania kontraktu
  • doświadczenie w pracy rolniczej
  • wysokie zmotywowanie
  • preferowane zgłoszenia od mężczyzn

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki wypłacane terminowo
  • pracę w wymiarze 50 do 60 godzin w tygodniu
  • 3 razy na tydzień ciepły posiłek na koszt pracodawcy
  • jednorazowe pokrycie biletu do Polski do 50 euro – ten dodatek przysługuje osobom które przepracują 3 miesiące
  • po przepracowaniu tygodnia możliwość pobrania zaliczki
  • zamieszkanie w cenie 3 euro na dobę

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, zapraszamy do kontaktu pod numerem: 13 4463295 lub 782745508

źródło: http://pracownicy.bispolhr.com/pl/oferty/19/sadzenie_i_zbior_warzyw__4_wrzesnia_wtorek

ID ogłoszenia: 2775b689e8098a4b