€ 7,50 netto +zakwaterowanie

Sezonowa praca Niemcy od zaraz przy zbiorze winogron bez języka 2020 Landau

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Landau
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: wrzesień 1, 2020 02:53

Aktualne ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech od zaraz przy zbiorze winogron. Zatrudnienie w Landau 2020 bez znajomości języka. Bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbioru owoców

Miejsce zatrudnienia: Landau, Niemcy

Pensja: 7,50 euro netto na godzinę pracy

Liczba wakatów: 6

Rozpoczęcie: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • jest to praca fizyczna przy ścinaniu kiści winogron

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • dyspozycyjność do pilnego wyjazdu
  • zaangażowanie

Zapewniamy:

  • zatrudnienie sezonowe do podjęcia w trybie pilnym
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie oraz jeden posiłek dziennie w formie obiadu

Aplikacja:
Osoby zainteresowane ofertą powyższą, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, dostępnego pod numerem:

  • 695644964

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/zbior-winogron-niemcy-praca-sezonowa-bez-jezyka-od-29-sierpnia-2020-w-landau/

ID ogłoszenia: 9485f4d5b85d3f34