€ 1,500.00

Od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka na magazynie z owocami-warzywami Unna

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Unna
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: październik 25, 2019 04:27

Dla magazynierów aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka. Oferta 2019 od zaraz na magazynie z owocami i warzywami w rejonie Unna. Zakwaterowanie zapewnione odpłatnie.

Posrednictwo Alex-Job poszukuje do pracy mlodych mezczyzn do magazynu z warzywami i owocami na trenie Unny.

praca dla Lidla.

opis stanowiska
Komisjonowanie towaru
Zbieranie zamowien zgodnie z zapotrzebowaniem sklepow
komplementacja towaru
proste prace magazynowe

Wymagania
Umiejetnosc pracy w zespole
odpowiedzialnosc, samodzielnosc
sprawnosc fizyczna wystarczajaca do powierzonych zadan
uczciwosc i sumiennosc

Oferujemy
niemiecka umowe o prace
legalne zatrudnienie,
zakwaterownie
mozliwosc wypracowania nadgodzin

k.niklas@alex-job.com

źródło: praca-niemcy24.pl

ID ogłoszenia: 1615db22b0148f8d