€ 16,50/h brutto

Dam pracę w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu terminala lotniska Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: październik 11, 2019 04:49

Aktualna oferta pracy w Niemczech przy sprzątania terminala lotniska w Düsseldorf. Od zaraz zatrudnienie dla sprzątaczek z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Stawka godzinowa: 16,50 euro brutto na godzinę pracy

Miasto: Düsseldorf, Niemcy

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • fizyczna praca polegająca na sprzątaniu powierzonych części lotniska w Düsseldorfie
  • sprzątanie zgodnie z zasadami wewnętrznymi – mycie podłóg, dbanie o porządek w toaletach itp.

Wymagania:

  • rzetelność, odpowiedzialność
  • dobra organizacja
  • wysoka sprawność fizyczna
  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • aktualny dokument zaświadczający o niekaralności
  • mile widziane osoby mobilne
  • zdolność do pracy w zespole
  • bezkonfliktowość
  • wysoka kultura osobista

Zapewniamy:

  • wdrożenie w obowiązki
  • pomoc polskojęzycznego rezydenta na miejscu przy zaaklimatyzowaniu się, dopełnianiu spraw urzędowych, przy składaniu dokumentów po świadczenia
  • zatrudnienie w oparciu o 3 miesięczną umowę próbną
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • dla najlepszych długotrwałe zatrudnienie
  • przez okres próbny możliwość zorganizowania płatnego zakwaterowania w cenie 250 euro miesięcznie

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na poniżej podany adres kontaktowy:

  • dringende@europe.com z dopiskiem w tytule: sprzątanie terminala na lotnisku, Düsseldorf 10/19

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-przy-sprzataniu-lotniska-w-dusseldorf-2019/

ID ogłoszenia: 1865d9fa8a747f83