€ 1100-1300 netto +M

Berlin praca w Niemczech bez języka na produkcji czekolady od zaraz dla par i grup

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: grudzień 13, 2019 01:10

Dla par oraz grup dostępna od zaraz ciekawa oferta pracy w Niemczech przy produkcji czekolady. Zatrudnienie w fabryce z Berlina z zakwaterowaniem zapewnionym bezpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji czekolady

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Pensja: 1100 do 1300 euro netto miesięcznie, z nadgodzinami do 1500 euro netto

Zakres zadań:

  • praca produkcyjna przy taśmie produkcyjnej
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pakowanie i konfekcjonowanie wyrobów
  • inne zadania zlecane przez przełożonego zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem

Oczekiwania:

  • atutem będzie zgłoszenie od par/grup z własnym autem
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • solidność, obowiązkowość
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • przejrzyste warunki pracy – druk A1, kartę EKUZ oraz dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne
  • zapewnione w pełni wyposażone zakwaterowanie, znajdujące się w odległości od 3 do 15 km od miejsca pracy
  • opcja pracy w weekendy
  • system trójzmianowy
  • za frekwencję 100 euro netto dodatku
  • premie świąteczne w wysokości 150 euro
  • płatne dni świąteczne
  • miesięczne zarobki w wysokości około 1100 do 1300 euro do ręki
  • za pracę w niedziele +50%, w godzinach nocnych oraz na nadgodziny +25%

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń poprzez poniższą stronę:

Krótki link do aplikacji: http://bit.do/produkcjaczekolady

źródło: https://mg-solutions.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/265835/0

ID ogłoszenia: 8685deedc11debe7

Linki sponsorowane