€ 9,82/h brutto

Oferta sezonowej pracy w Niemczech od zaraz zbiory czereśni bez języka niemieckiego 2022

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Niemcy
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: czerwiec 3, 2022 01:29

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach owoców czereśni 2022. Od zaraz zatrudnienie dla chętnych bez znajomości języka i doświadczenia z zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Miejsce zatrudnienia: Niemcy

Zarobki: 9,82 euro brutto/h i od 1 lipca podwyżka do 10,45 euro brutto na godzinę przy stawce akordowej

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • praca samodzielna o charakterze fizycznym przy zrywaniu i pakowaniu czereśni

Oczekiwania

  • dobra kondycja fizyczna
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • dostępność na okres 5 tygodni

Oferujemy:

  • zatrudnienie na okres 5 tygodni
  • pracę bez pośredników
  • umowę o pracę w państwowej firmie
  • dodatki za pracę w niedziele +25%
  • urlop w wymiarze 2 dni należny po 30 dniach pracy
  • odpłatne zamieszkanie w cenie 6,90 euro
  • możliwa praca również dla studentów

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, pod numerem:

  • 491 735 757804

Prosimy wyłącznie o kontakt telefoniczny, wiadomości sms będą pomijane.

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-sezonowa-praca-niemcy-bez-jezyka-przy-zbiorach-czeresni-2022/

ID ogłoszenia: 6446298f53727ef5