€ 12000 PLN

Dam pracę w Niemczech na budowie od zaraz dla murarza bez języka Erfurt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Erfurt
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: listopad 6, 2018 07:03

Zatrudnienie na budowie w rejonie Erfurtu dla pracowników budowlanych bez znajomości języka. Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech dla murarzy z doświadczeniem.

Stanowisko: Murarz – pracownik budowlany

Miejscowość: Erfurt, Niemcy

Wynagrodzenie: możliwe nawet powyżej 12000 zł miesięcznie

Termin: od listopada 2018

Obowiązki:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za udział w pracach stawiania domów od podstaw – czyli obsługiwanie maszyn budowlanych, stawianie ścian o różnej grubości z otworami okiennymi, drzwiowymi i kanałami wentylacyjnymi, dymowymi
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialny za za wykonywanie zbrojeń, stropów, łuków, murowanie kominów, gzymsów
  • do zadań należeć będzie również montaż stolarki okiennej i drzwiowej, zaprawy, betonowanie itp.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku minimum 3 lata
  • dostępność od zaraz
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • brak uzależnień
  • atutem będzie własny samochód
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • zaangażowanie
  • wiek w przedziale 25-55 lat

Zapewniamy:

  • wysokie wynagrodzenie wypłacane w walucie euro
  • co 6-8 tygodni możliwość brania wolnego
  • zatrudnienie na podstawie legalnej umowy
  • darmowe zakwaterowanie
  • dodatki do wynagrodzenia – 100 euro za polecenie fachowca,, 50 euro na poczet kosztów pierwszego przejazdu
  • wsparcie pracownika w biurze przy dopełnianiu formalności

Aplikacja:
Wiadomość z załączeniem aktualnego CV, należy przesłać mailowo, na adres:

  • biuro@ruben-bau.eu

Kontakt telefoniczny, dostępny jest pod numerem:

  • 534-188-717, 576-033-941, 534-570-013, 732-887-107.

Dzwonić można w godzinach od 8-16

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/murarz-oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-w-budownictwie-erfurt-2018/

ID ogłoszenia: 8445be0a8d6ad914