€ na akord

Zbiory jabłek dam sezonową pracę w Niemczech od zaraz bez języka w Kindelbrück

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kindelbrück
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: październik 9, 2020 05:11

Sad z Kindelbrück poszukuje chętnych także bez znajomości języka do podjęcia sezonowej pracy w Niemczech od zaraz przy zbiorach jabłek. Zakwaterowanie będzie zapewnione na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: pracownik sezonowy do zbiorów jabłek

Miejsce zatrudnienia: Kindelbrück, Niemcy

Wynagrodzenie: 9,35 euro na godzinę plus dodatek w wysokości 25% za pracę w niedziele i święta

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • zbiór owoców twardych w uprawach sadowniczych

Oczekiwania:

  • atutem będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • dobra sprawność fizyczna
  • dyspozycyjność od zaraz

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pełny etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • po przepracowaniu 30 dni – 2 dni urlopu płatnego
  • miejsce zamieszkania
  • zatrudnienie od zaraz

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, pod numerem:

  • 604524093

Prosimy nie wysyłać wiadomości.

źródło: www.olx.pl/oferta/praca-niemcy-od-zaraz-zbior-jablek-CID4-IDGIJMX.html

ID ogłoszenia: 3255f7fb97c7df9c