€ 11,45/h +zakwaterowanie

Fizyczna praca Niemcy dla par bez języka sortowanie odzieży od zaraz Cottbus

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Cottbus
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Maj 14, 2019 3:38 am
  • Wygasa: 13 dni, 9 godzin

Zatrudnienie w Cottbus dla pracowników fizycznych również bez znajomości języka przy sortowaniu odzieży używanej. Od zaraz oferta pracy w Niemczech dla par z bezpłatnym zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu.

Stanowisko: Sortowacz odzieży

Miejsce: Cottbus, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: 11,45 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • zatrudnienie przy ręcznym sortowaniu odzieży używanej ze względu na jakość
  • pracownik będzie zadania wykonywał w pozycji stojącej przy taśmociągu

Oczekiwania:

  • dobra kondycja fizyczna
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • brak nałogów
  • punktualność
  • atutem będzie doświadczenie
  • zwinność
  • sumienne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • dobra organizacja czasu pracy
  • atutem będzie znajomość mody oraz umiejętność rozróżniania materiałów

  • darmowe zakwaterowanie zorganizowane dla pracowników na cały okres trwania umowy
  • legalną umowę o pracę
  • ubezpieczenie
  • wdrożenie w obowiązki i pomoc w pierwszych dniach
  • uniform służbowy
  • niemiecką umowę o pracę
  • pomoc koordynatora Polaka
  • wysokie zarobki

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie wiadomości maila z datą dostępności, numerem kontaktowym oraz aktualnym CV na adres:

  • pl-arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem w nagłówku: „Sortowanie odzieży używanej, Cottbus”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dla-par-fizyczna-praca-niemcy-bez-jezyka-sortowanie-odziezy-cottbus-2019/

ID ogłoszenia: 5335cd9818ce1c3f