€ 14/h brutto

Bez języka praca Niemcy od zaraz sprzątanie-dezynfekcja siłowni w Dortmundzie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: październik 22, 2021 01:51

Oferujemy zatrudnienie w Dortmundzie przy sprzątaniu i dezynfekcji siłowni. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz i bez znajomości języka dla sprzątaczek i sprzątaczy. Zamieszkanie odpłatne zorganizowane zostanie na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miasto: Dortmund, Niemcy

Zarobki: 14 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • sprzątanie siłowni połączonej z klubem fitness
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie mycie luster, sprzątanie natrysków, wycieranie urządzeń, uzupełnianie środków higienicznych, mycie podłóg, wynoszenie odpadów itp.

Oczekiwania:

  • zdolności manualne
  • przykładanie się do zadań
  • sumienność, schludność, punktualność
  • dobra sprawność fizyczna
  • dynamiczne tempo pracy
  • rzetelne wypełnianie obowiązków
  • energiczność
  • wysoka kultura osobista
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego nawet na poziomie podstawowym
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy:

  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • pomoc w szukaniu mieszkania/pokoju do wynajęcia lub skorzystanie z mieszkania pracowniczego w cenie 250 euro miesięcznie + media
  • odzież roboczą
  • środki ochrony osobistej
  • ubezpieczenie
  • wdrożenie w obowiązki
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę na czas określony
  • dla pracowników najlepiej wykonujących swoje zadania opcja przedłużenia umowy i podjęcia stałej współpracy

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem CV na adres podany poniżej:

  • NeueArbeit2020@web.de z dopiskiem w nagłówku: „Sprzątanie siłowni Dortmund, wrzesień 2021″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-sprzatanie-dezynfekcja-silowni-dortmund/

ID ogłoszenia: 4606171aaf4f2bb3