€ 4500-9000 PLN/mc

Od zaraz Niemcy praca sezonowa bez języka w ogrodnictwie przy kwiatach 2020 Kempen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kempen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: październik 6, 2020 04:49

Propozycja podjęcia sezonowej pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka. Zatrudnienie 2020 od zaraz w Kempen w ogrodnictwie przy kwiatach z bezpłatnym zakwaterowaniem.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Miasto: Kempen, Niemcy

Pensja: 4500 do 9000 PLN miesięcznie

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca sezonowa przy kwiatach – wrzosach, pelargoniach, storczykach, różach, daliach, chryzantemach
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sadzenie cebulek, przesadzanie kwiatów, ścinanie, pakowanie, przygotowywanie kompozycji itp.

Oczekiwania:

  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia

Oferujemy:

  • pomoc w zorganizowaniu wyjazdu do Niemiec
  • bezpłatne zamieszkanie zapewnione w wyposażonych mieszkaniach
  • pracodawca zapewnia darmowe przejazdy z kwatery do pracy
  • pracę w dobrej atmosferze
  • system jednozmianowy
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, pod numerem:

  • (+ 48 95 757 97 57) lub (+ 48 95 757 09 90 )

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-sezonowa-prace-w-niemczech-bez-jezyka-przy-kwiatach-ogrodnictwo-2020-kempen/

ID ogłoszenia: 5225f7b688919e21