€ 1800-2400 brutto

Od zaraz praca w Niemczech bez języka na magazynie z kosmetykami Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Kwiecień 13, 2018 2:50 am

Poszukujemy osób także bez znajomości języka na magazyn hurtowni drogeryjnej z Berlina. Oferta aktualnej pracy w Niemczech do podjęcia od zaraz przy zbieraniu zamówień, przeprowadzaniu inwentaryzacji itp.

Stanowisko: Pracownik na magazynie kosmetycznym

Start: od zaraz

Miejscowość: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: od 1800 do 2400 euro brutto miesięcznie – wysokość wynagrodzenie uzależniona jest do znajomości języka i posiadanego doświadczenia

Zakres zadań:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie kompletowanie zamówień za pomocą skanera ręcznego i wózka paletowego
  • wsparcie codziennych prac magazynowych – transport towarów, przeliczanie, aktualizowanie bazy danych, etykietowanie produktów itp.

Oczekiwania:

  • dużą zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • dostępność od zaraz
  • wysoka motywacja
  • pracowitość
  • zaradność
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy

Zapewniamy:

  • pracę w Niemczech od zaraz
  • opiekę koordynatora polskiego pochodzenia
  • rzetelne warunki zatrudnienia
  • przejrzystą, niemiecką umowę o pracę początkowo na 3 miesiące próbne
  • dla pracowników najlepszych możliwość przedłużenia umowy
  • atrakcyjne dofinansowanie do posiłków
  • zamieszkanie płatne w wynajętym mieszkaniu, pokój 2 osobowy to koszt 200 euro od osoby a jednoosobowy to 300 euro miesięcznie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane ofertą powyższą, proszone są o przesłanie wiadomości aplikacyjnych z CV i LM na adres:

  • arbeit-einstellen@job4u.com z dopiskiem w tytule: „Niemcy praca na magazynie art. drogeryjnych, Berlin 2018”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-na-magazynie-drogeryjnym-bez-jezyka-berlin-2018/

ID ogłoszenia: 6695acfcccd0a001

1 odpowiedź na “Od zaraz praca w Niemczech bez języka na magazynie z kosmetykami Berlin”

  1. kamilzdw na Maj 1, 2018 @ 5:53 pm

    Zainteresowany 785610800