€ od 2700 brutto

Niemcy praca bez znajomości języka od zaraz kierowca kat.B w Berlinie przewóz osób niepełnosprawnych

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: listopad 3, 2020 04:17

Bez znajomości języka możliwa praca w Niemczech na stanowisku kierowcy kat.B. Zatrudnienie od zaraz w Berlinie przy przewozie osób niepełnosprawnych i starszych. Dla pracowników będzie zorganizowane zakwaterowanie (odpłatnie).

Stanowisko: Kierowca kat. B

Start: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Pensja: od 2700 euro brutto miesięcznie

Wakaty: 3

Obowiązki:

  • zatrudnienie w firmie obsługującej przejazdy na zlecenie dla miasta Berlina
  • pracownik będzie odpowiedzialny za przewóz osób niepełnosprawnych, starszych, chorych na trasach typu: dom-urząd, ośrodek pomocy-szpital, szpital-dom itp.

Oczekiwania:

  • empatia
  • zaangażowanie
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • szybkość reakcji
  • gotowość do przejścia profesjonalnego szkolenia z udzielania pierwszej pomocy
  • konieczność nauki przed wyjazdem podstawowych niemieckich zwrotów – listę wysyłamy mailowo i kontrolujemy czy kandydat faktycznie ją przyswoił
  • pełna punktualność

Zapewniamy:

  • samodzielne oraz bardzo odpowiedzialne stanowisko pracy
  • rzetelne przeszkolenie pracownicze
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • darmowy kurs języka niemieckiego w siedzibie firmy – pod warunkiem pisania testów sprawdzających wiedzę z wynikami dobrymi
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • zatrudnienie na okres próbny z opcją przedłużenia

Aplikacja:

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego:

Przewóz osób niepełnosprawnych/starszych, Berlin 11/20

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

e-mail: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-dla-kierowcy-kat-b-bez-jezyka-od-zaraz-przewoz-osob-berlin/

ID ogłoszenia: 1235f9b50a4c92ab