€ 12,25-15,00 +zakwaterowanie

Od zaraz Niemcy praca fizyczna bez znajomości języka przy sortowaniu odzieży Essen 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Essen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: luty 2, 2021 04:18

Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech 2021 bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz w Essen przy sortowaniu odzieży używanej. Bezpłatne zakwaterowanie czeka na pracowników na miejscu.

Stanowisko: Pracownik fizyczny – sortowacz

Lokalizacja: Essen, Niemcy

Pensja: od 12.25 do 15.00 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • do zadań osoby zatrudnionej należy manualne rozdzielanie ubrań pod kątem jakościowym

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • umiejętność pracy pod presją
  • zaangażowanie, odpowiedzialność, samodyscyplina
  • wysoka motywacja
  • zdolności manualne
  • brak uzależnień

Zapewniamy:

  • niemiecką umowę o prace na okres 3 miesięcy z opcją przedłużenia dla pracowników najlepszych
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • wysokie wynagrodzenie
  • darmowe zakwaterowanie zorganizowanie na miejscu
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszenia mailowo. Prosimy załączyć CV ze zdjęciem i aktualnymi danymi kontaktowymi.

adres kontaktowy: nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w tytule wiadomości: Nr ref.: fso/e/01/21

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-fizyczna-bez-znajomosci-jezyka-przy-sortowaniu-odziezy-od-zaraz-essen-2021/

ID ogłoszenia: 4456017d7e866a83