€ 1500-1600 + mieszkanie

Bez języka dam pracę w Niemczech od zaraz na produkcji żywności, Würzburg 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Würzburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: listopad 9, 2018 04:55

Z bezpłatnym zakwaterowaniem dostępna od zaraz atrakcyjna praca w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka na produkcji żywności w fabryce z Würzburga. Zatrudnienie możliwe na dłuższy czas.

Stanowisko: Pracownik produkcji żywności

Lokalizacja: Würzburg, Niemcy

Zarobki: od 1500 do 1600 euro brutto miesięcznie

Opis stanowiska pracy:

  • obsługa zautomatyzowanych maszyn do produkcji żywności
  • samodzielne przygotowywanie produktów do dalszego przetworzenia
  • wykonywanie zadań przy linii produkcyjnej
  • przeprowadzanie kontroli jakości
  • pakowanie gotowego produktu
  • inne zadania zlecane przez przełożonego

Wymagania:

  • sprawność manualna
  • posiadanie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • możliwość pracy w chłodni przy temperaturze ok. 5-6 stopni Celsjusza
  • stosowanie się do zasad BHP
  • zdolność do pracy w zespole
  • chęć rozwoju
  • mile widziane doświadczenie zdobyte za granicą, posiadanie własnego samochodu i chęć podjęcia stałego zatrudnienia w Niemczech

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • uczciwe zarobki plus dodatki za nadgodziny +25%, pracę w niedziele +50% i święta +100%
  • dla pracowników wyrabiających dobre normy możliwość otrzymania podwyżki po 1-2 miesiącach pracy
  • bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w pełni wyposażonym mieszkaniu
  • płatny urlop
  • wsparcie koordynatora polskojęzycznego
  • za polecenia specjalistów z branży dodatki w wysokości 500 zł!

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą powyższą, proszone są o przesyłanie zgłoszeń poprzez poniższą stronę:

workexpress.pl/praca/praca-na-produkcji/

ID ogłoszenia: 5315be4bbbdd7d62