€ od 15/h

Bez języka dam pracę w Niemczech od zaraz na budowie przy elewacjach Hamburg 2022

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: kwiecień 29, 2022 01:55

Aktualna oferta pracy w Niemczech dla budowlańców bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz na budowie w Hamburgu przy elewacjach. Zamieszkanie zorganizowane jest na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Wynagrodzenie: od 15 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Zakres zadań:

  • wykonywanie prac budowlanych na zewnątrz budynków
  • do zadań należeć będzie samodzielne przygotowanie fasad, montaż izolacji termicznych, osadzanie parapetów
  • pracownik będzie odpowiedzialny za kładzenie płytki klinkierowej, tynkowanie oraz montaż paneli elewacyjnych

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • doświadczenie w pracy na budowie
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • zaangażowanie

Zapewniamy:

  • pomoc w zorganizowaniu zamieszkania na miejscu
  • legalne warunki zatrudnienia
  • pracę na dłużej
  • współpracę z polską firmą lub pracę na zasadach własnej działalności
  • możliwość dogadania się w sprawie regularnych zjazdów do Polski

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny, pod numerem:

  • 602 530 667

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń mailowo. Wiadomość z załączeniem CV należy przesłać na adres:

  • praca@LDconsulting.eu z dopiskiem „Pracownik budowlany”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-na-budowie-przy-elewacjach-bez-jezyka-hamburg/

ID ogłoszenia: 207626a4545229b7