€ 12,84/h brutto

Od zaraz fizyczna praca w Niemczech dla par bez języka sortowanie odzieży Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Lipiec 9, 2019 5:02 am
  • Wygasa: 11 dni, 9 godzin

Oferta fizycznej pracy w Niemczech skierowana do par również bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz w Dreźnie przy sortowaniu odzieży używanej. Bezpłatne zakwaterowanie zapewnione jest na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Sortowacz odzieży

Miejsce zatrudnienia: Drezno, Niemcy

Stawka godzinowa: 12,84 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od lipca 2019

Wakaty: 4

Opis stanowiska pracy:

  • prosta, powtarzalna praca fizyczna przy taśmociągu
  • obowiązkiem będzie sortowanie odzieży używanej

Oczekiwania:

  • dobra kondycja fizyczna i zręczność
  • dostępność od zaraz
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • brak problemów ze zdrowiem – szczególnie z alergiami, uczuleniami czy astmą
  • szybkość, energiczność, pracowitość
  • zaangażowanie, sumienność

Oferujemy:

  • przeszkolenie pracownicze
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • wszelkie środki ostrożności oraz odpowiednią odzież
  • darmowe zakwaterowanie w komfortowych warunkach
  • umowę na okres próbny z opcją przedłużenia na stałe

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, zapraszamy do przesłania zgłoszenia mailowo, z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres poniższy:

  • zuver@consultant.com z dopiskiem: „sortowanie odzieży używanej/07/2019″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-fizyczna-praca-niemcy-dla-par-od-zaraz-sortowanie-odziezy-uzywanej-drezno/

ID ogłoszenia: 6035d238450894b8